Hizmetlerimiz

Konya Volkswagen Olarak Konya merkezde tüm Volkswagen grubu araçlarınızın (AUDI, SEAT ve SKODA) tüm periyodik bakımları, arıza tespit ve onarım işlerinin yanı sıra kaporta ve boya işlerinizde sizlere en iyi hizmeti aracınıza en iyi işçiliği ve yedek parçayı sunuyoruz.

 

Konya Volkswagen Periyodik Bakım

Periyodik bakım her aracın belirli kilometre aralığında yapılması gereken bakım çeşitidir. Bu periyot her araç markasına ve motor tipine göre değişiklik göstermektedir. Periyodik bakım aracınızın ömrünü uzattığı gibi kullanım süreci içerisinde araç güvenliğini artırmaktadır. Konya Volkswagen olarak Volkswagen marka ve VOLKSWAGEN grubu üyesi araçlarınızın AUDI, SEAT ve SKODA tüm periyodik bakımlarında en iyi hizmeti sunuyoruz. Volkswageninize en iyi yakıt filtresini, en iyi hava filtresini ve en iyi motor yağını kullanıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki periyodik bakımları düzenli ve iyi yapılmış bir Volkswagen sahibini asla yolda bırakmaz.

 

Konya Volkswagen Arıza Tespit ve Onarımı

Volkswagen ve Volkswagen grubu üyesi AUDI, SEAT ve SKODA yüksek teknolojili araçlar üreten çok büyük bir otomotiv ailesi. Bu yüksek teknolojili araçlardan birine sahip olmak kesinlikle çok keyifli. Fakat aracınızda oluşan bir arızaya  uzman olmayan birinin müdahalesi aracınızdaki sorunun iyice büyümesine sebep olacaktır. Biz Konya Volkswagen olarak uzman kadromuzla aracınızın bilgisayarla aracınızın  arızasının tespitini yapıp ve yine sizin onayınızla aracınızın arızasına en uygun çözümü sunuyoruz.

 

 Konya Volkswagen Kaporta ve Boya Servisi

Konya Volkswagen Servisi olarak araçlarınızın kaportasında oluşan küçük ya da büyük tüm göçükleri aracınızın boyasına zarar vermeden eski haline getiriyoruz. Aracınızda oluşan daha büyük hasarlarda ise sizin seçiminize göre Volkswagen, Audi,Seat ya da Skoda araç markanıza göre dilerseniz muadil dilerseniz orjinal parça kullanarak aracınızın hasarını gideriyoruz. Ayrıca eğer aracınızın şasesindede bir hasar oluştuysa hiç endişelenmeyin. Çünkü bilgisayarlı hasas cihazlarımızla Volkswageninizin şasesini eski durumuna getiriyoruz.